Bez względu na to, czy projektowanie łazienki chcemy powierzyć specjaliście, czy też jesteśmy gotowi na to, aby zająć się nim samodzielnie, musimy uważać. Nie zawsze efekt końcowy jest zgodny z wyobrażeniami na jego temat. Warto zatem zadać sobie pytanie o to, jakich błędów unikać.

Nie jest ich mało, jeden z najważniejszych wiąże się zaś z przeświadczeniem o tym, że projektowanie łazienki jest rozwiązaniem tylko na jakiś czas. Oczywiście, salon łazienek zwykle poleca rozwiązania w wyższej oraz niższej cenie, wyposażenie tego pomieszczenia jedynie za niewielkie pieniądze, nie powinno być więc dużym wyzwaniem. Czy jednak efekt końcowy nas usatysfakcjonuje? Można mieć co do tego wątpliwości. Na pewnym etapie należy pogodzić się z tym, że argument cenowy ma znaczenie, a takie rozwiązania muszą mieć krótszą żywotność niż te, które są drogie. Jeśli więc mamy być zadowoleni z tego, jak wygląda nasza łazienka, powinniśmy dążyć do tego, aby była ona rozwiązaniem projektowanym na lata, a nie na bardzo krótki czas.

Dobrze rozplanuj oświetlenie

Projektując łazienkę należy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie. Jeśli chcecie mieć pewność, że zostanie dobrze rozplanowane skorzystajcie z pomocy specjalistów z Galerii Wnętrz Mera. W ofercie dostępne jest także nowoczesne oświetlenie, wyposażenie łazienkowe oraz płytki ceramiczne i moazika.