Ławka Chesterfield 260 zł

Udostępnij

Kolekcja KOS (ekoskóra)

Styl i elegancja

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ławek, dlatego każdy z nas bez problemu dopasuje ten mebel do swojego mieszkania. Możemy wybierać spośród modeli tradycyjnych, o prostym kształcie, wykonanych z drewna lub też oryginalnych, nawiązujących do stylu "glamour". Ostatnimi czasy szczególną popularnością cieszą się modele, które są głęboko pikowane. Nasze meble, dzięki modnym i stylowym materiałom oraz bryłom nadają każdemu wnętrzu stylu i elegancji na najwyższym poziomie.

Dane techniczne

Wykonanie nóżek             drewno bukowe    

  Wykończenie nóżek          bejca, lakier

  Wykonanie siedziska        płyta meblowa      

  Tapicerka siedziska           materiał

  Siedzisko                          pianka 6 cm

Dopasowana do wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.

W naszej kolekcji znajdą Państwo kilkaset różnych kolorów oraz kilkanaście rodzajów materiałów, dzięki czemu każdy mebel można dostosować do swoich potrzeb i wymagań danego wnętrza.

TABELKA ROZMIARÓW

Scroll